BTL & Event » Аутсорсинговий відділ збуту
 

BTL & Event

BTL (від англ. Below-the-line – під рискою) – комплекс маркетингових комунікацій, що відрізняються рівнем впливу на споживачів і вибором засобів впливу на цільову аудиторію. Включає в себе стимулювання збуту, мерчендайзинг, POS-матеріали (аббр. від англ. Point of sale – місце продажу), виставки та багато іншого.

Замовити BTL & Event

BTL дозволяє доносити рекламне повідомлення або заклик до покупки безпосередньо до індивідуального споживача, повідомлення в цьому випадку носить максимально особистісний та індивідуальний характер, місце впливу максимально наближається до місця продажу або до місця, де приймається рішення про покупку.


Дізнатись про конференц-сервіс

Форматів і різновидів BTL-проектів незчисленна кількість:

→ Роздача листівок
→ Семплінг
→ Дегустації
→ Розіграші та ігрові промо-проекти
→ Участь промоутерів і необхідного персоналу на виставках
→ Проекти в торгівельних залах і біля торгівельних точок
→ Анкетування потенційних споживачів
→ Промоутери на роликах, велосипедах, скейтбордах та інше
→ Флешмоби
→ ... і безліч інших способів реалізації поставлених завдань...


Івент (від англ. Event – подія) – розважальне або рекламне уявлення, здійснюване на театральній сцені, кіно-або телеекрані, на спортивній або цирковій арені з використанням різного роду сюжетних ходів, образотворчих прийомів, світлової техніки, комп'ютерної графіки і т. п.

Поняття івенту включає в себе подію, захід, церемонію та шоу.


Будь-яка подія в принципі має відношення до цієї сфери діяльності. Але це все ж таки переважно:

→ Концертні програми за участю артистів всіх рівнів
→ Open-air заходи
→ Клубні вечірки
→ Корпоративні вечірки
→ Вуличні розважальні проекти
→ Бали і раути
→ Фестивалі
→ ... і безліч інших “подій”, які і в пам'яті всі не помістяться...

Хороша реклама, або ж рекламна кампанія викликає у людей не лише бажання купити те, що пропонують, або ж скористатися певною послугою, вона викликає посмішку, вона у всіх на вустах, як символ веселого і позитивного. Багато фраз з реклами стають “крилатими”, так само і BTL проекти шумлять ще довго, після їх закінчення. І згадується лише те, що виходить за рамки звичайного. Щось неймовірне, несподіване і захоплююче і смішне. Ось саме такі проекти ми і реалізовуємо. Саме такі проекти приносять найкращі результати.

Event же – це необмежені можливості в розробці, організації, підготовці і проведенні всіляких заходів від Дня Народження Шефа до міжнародних фестивалів. Відмінно підготовлений персонал технічної служби забезпечить всім необхідним. Креативний відділ і тут зможе відрізнитися своїми ідеями. Підготовлені люди зможуть забезпечити все необхідне для артистів і виконають будь-який заявлений райдер. І в цій сфері ми зробимо все на найвищому рівні. Оскільки це нам дійсно подобається, і ми вміємо це робити. Для цього є всі можливості і умови.

А краще всього, роботу двох напрямів зводити в одне, для досягнення мети. Це дійсно стовідсотковий результат. Ось тому ми нашу роботу і ведемо в цих двох напрямах. Інколи вони йдуть паралельно, інколи перетинаються, але в результаті BTL & Event – це дійсно сучасні і результативні методи реклами і промо, інформування про себе, позиціонування в конкурентному середовищі.

Ми пропонуємо самий широкий спектр BTL & Event заходів для реалізації. Наші можливості обмежені тільки кордонами вашої фантазії.

Дізнатись про конференц-сервісТак, я хочу замовити промоакцію,
або іншій
захід BTL & EventКрім того, юнакам та дівчатам ми постійно пропонуємо участь в заходах BTL & Event – роботу промоутера, і для цього не треба мати ніякої спеціальної освіти, для цього треба бути тільки комунікабельним та кмітливим, а також заповнити спеціальну анкету:
Так, я хочу стати промоутером,
і брати участь
в заходах BTL & Event


Замовити BTL & Event