Персонал під ключ » Аутсорсинговий відділ збуту
 
» Персонал під ключ

Персонал під ключ

Замовити послугу

Пропонуємо нашим клієнтам вирішення питання щодо забезпечення вашого підприємства кваліфікованими персоналом шляхом підбору, підготовки, оцінки, навчання та представлення висококваліфікованих фахівців у наступних галузях:

1. Фахівців активного та пасивного збуту – торгових агентів; менеджерів з активного продажу товарів та послуг; продавців-консультантів торгових залів

Програма навчання: активний збут І-ІІ рівень; структура побудови принципів роботи в торговому залі; основи мерчандайзингу; тактика ведення переговорів та укладання торгових угод; формування та ведення клієнтської бази; тайм-менеджмент – управління часом; телемаркетинг та продаж по телефону тощо. Навчання з комп'ютерної грамотності: Microsoft Office; 1С-бухгалтерія (розділи: 1С-торгівля + склад – ведення бази та облік товарів); АВ Office – ведення клієнтських баз, базова обробка бух. документації.

Вартість підбору та навчання за 1-го спеціаліста (в дужках вартість навчання без підбору – навчання вашого персоналу на замовлення – долучаються до існуючих відкритих груп або формуються окремо, за умови предоставлення в групу не менше 6 осіб):

Торговий агент
1320 грн. (924 грн.)

Менеджер з продажу товарів
1540 грн. (1232 грн.)

Менеджер з продажу послуг
1700 грн. (1360 грн.)

Продавець консультант торгового залу
810 грн. (670 грн.)


2. Фахівців з телемаркетенгу та продажу по телефону – працівників офісу, робота яких полягає переважно в спілкуванні з клієнтами по телефону

Програма навчання: телемаркетинг та продаж по телефону; тактика ведення телефонних переговорів та укладення торгових угод; формування та ведення клієнтської бази; тайм-менеджмент – управління часом; навчання з комп'ютерної грамотності: Microsoft Office; 1С-бухгалтерія (розділи: 1С-торгівля + склад – ведення бази та облік товарів); АВ Office – ведення клієнтських баз, базова обробка бух. документації.

Фахівець з телемаркетенгу та продажу по телефону
780 грн. (680 грн.)


3. Бухгалтерського персоналу – головних бухгалтерів; помічника бухгалтера; обліковців; касирів

Програма навчання: імідж офісного працівника; функціональні обв’язки працівника офісу; організація роботи офісу; навики ділового спілкування та комунікативні навички; організація та ведення зустрічей; тайм-менеджмент – управління часом, планування; стрес-менеджмент та робота в нестандартних умовах. Навчання з комп'ютерної грамотності: ведення документообігу на підприємстві Microsoft Office; АВ Office.

Головний бухгалтер з досвідом роботи більше 3 років
1800 грн. (880 грн.)

Головний бухгалтер з досвідом роботи менше 3 років
1330 грн. (880 грн.)

Помічник бухгалтера
980 грн. (600 грн.)


4. Офісних працівників – офіс менеджерів, секретарів-референтів

Програма навчання: імідж офісного працівника; функціональні обв’язки працівника офісу; організація роботи офісу; навики ділового спілкування; організація та ведення зустрічей; тайм-менеджмент – управління часом, планування; стрес-менеджмент та робота в нестандартних умовах; навчання комп’ютерної грамотності: ведення документообігу на підприємстві Microsoft Office; АВ Office.

Офіс менеджер
1200 грн. (850 грн.)

Секретар-референт
1400 грн. (750 грн.)


5. Кадрових працівників – інспекторів з кадрів; менеджерів з персоналу

Програма навчання: основи матеріальної та нематеріальної мотивації персоналу; визначення кадрових потреб та підбір персоналу; правила проведення співбесід; прогнозування кадрових змін та створення кадрового резерву; трудове законодавство – прийняття, робота, звільнення тощо; ведення кадрової документації. Навчання комп’ютерної грамотності: ведення документообігу на підприємстві; Microsoft Office; АВ Office-кадри; 1С-заплата + кадри.

Інспектор з кадрів
1640 грн. (940 грн.)

Менеджер з персоналу
1900 грн. (1500 грн.)


6. Офіціантів та барменів

Програма навчання: комунікативні навички; аспекти роботи в залі, що таке меню та його можливості, порядок обслуговування клієнтів; психологічні типи клієнтів; правила сервіровки; правила ведення переговорів та підтримання розмови з клієнтом. Навчання комп'ютерної грамотності: теоретичне знання та практичні навички роботи на касовому апараті.

Вартість підбору та навчання уточнюється.
Подати заявку
на персонал під ключ