Лізинг персоналу » Аутсорсинговий відділ збуту
 
» Лізинг персоналу

Лізинг персоналуЗамовити Лізинг персоналу
Дізнатись про аутсорсінг відділу збуту

Лізинг персоналу (від англ. Personal-leasing), або надання персоналу в тимчасову аренду – це управлінська технологія, що дозволяє забезпечити бізнес-процес компанії необхідними трудовими ресурсами, використовуючи послуги сторонньої організації.

У США і країнах Західної Європи понад 90% компаній періодично користуються послугами тимчасового персоналу.Компанії в своїй діяльності стикаються із ситуаціями, коли колектив перевантажений, приймати в штат нового працівника нерентабельно, а робота повинна бути виконана професійно та вчасно. В такому випадку може допомогти лізинг персоналу.

Традиційно лідерами із залучення тимчасових працівників є компанії, бізнес яких пов'язаний із сезонними коливаннями ринку. Так, у піковий період активно набирають персонал будівельні та сільськогосподарські організації, виробники продуктів харчування і торговельні фірми, підприємства громадського харчування (ресторани, бари), а також туристичні фірми. Штат таких компаній залежно від рівня попиту на товар або послугу може збільшуватися вдвічі.

Види лізингу персоналу:

Staff leasing – оренда персоналу на довготривалій основі. Компанія-роботодавець оплачує лише послуги агенції-рекрутера, не пов'язуючи себе із працівником юридичними зобов'язаннями. Спеціаліст числиться в штаті компанії-лізингодавця.

Temporary staffing – підбір персоналу на короткотривалий період (як правило до 3-х місяців). Частіше за все ця послуга необхідна під час проведеня маркетингових дослідень або виконанні невеликих проектів. Підбір здійснює агенція-рекрутер, і воно ж несе відповідальність за працівника.

Outsourcing – придбання не праці визначеного спеціаліста, а послуги, яка необхідна компанії на даний момент часу. Перелік питань, які необхідно вирішити в такий спосіб є достатньо великим. В основному це стосується завдань не пов'язаних із профільною діяльністю компанії-замовника.


Лізинг персоналу готельно-ресторанної сфери

1. Стаціонарний метод: працівник(и), що забезпечений власним житлом по місцю роботи, перебуває в розпорядженні роботодавця весь період контракту без змін проте, не довше ніж 6 місяців.

Рекомендовано підприємствам що ще не сформували, не можуть сформувати власний штат працівників; підприємствам які, втратили власних працівників; новоствореним закладам; для виконання разових робіт; для виконання складних робіт; для залучення висококваліфікованого персоналу.

Мінімальна кількість персоналу та термін, що підлягає виконанню замовлення:

• персонал адміністрації – від 1 особи (бухгалтер, фінансовий аналітик, адміністратор тощо) – від 1 тижня, або по факту визначення об’єму робіт;

• нижня управлінська ланка – 3 людини (бригадир, майстер, ст. офіціант, рядові кухарі, бармени) – від 2 тижнів;

• обслуговуючий персонал – від 5 чоловік (офіціанти, покоївки, охоронці) – від 1 місяця.

2. Вахтовий метод: працівник(и), що не забезпечений власним житлом по місцю роботи перебувають в розпорядженні роботодавця зазначений період, з постійною ротацією.

Рекомендовано підприємствам з чіткою сезонністю робіт; підприємствам, які розташовані в місцях обмеженого ресурсу робочої сили; підприємствам, що вичерпали кредит довіри в місцевого населення; підприємствам, в яких є ознаки зловживання збоку місцевого населення; підприємствам, яким не доцільно утримання постійного штату працівників.

Мінімальна кількість персоналу та термін, що підлягає виконанню замовлення:

• персонал адміністрації – від 1 особи (бухгалтер, фінансовий аналітик, адміністратор тощо) – від 1 тижня, або по факту визначення об’єму робіт;

• нижня управлінська ланка – 5 людей (бригадир, майстер, ст. офіціант, рядові кухарі, бармени) – від 1 місяця;

• обслуговуючий персонал – від 10 чоловік (офіціанти, покоївки, охоронці) – від 3 місяців.


Лізинг торгового персоналу

Рекомендовано підприємствам що розпочинають діяльність; що втратили персонал; що мають не передбачуване / передбачуване / сезонне навантаження; що виконують підрядні замовлення.

Мінімальна кількість персоналу та термін, що підлягає виконанню замовлення:

• мінімальна кількість персоналу, що може бути замовлена – 5 осіб;

• перелік спеціальностей торгового персоналу, що підпадають під лізинг: продавець консультант продуктової / не продуктової групи товарів, касир, супервайзер;

• період проведення product training – 2 дні;

• мінімальний термін замовлення – 5 робочих днів;

• мінімальний термін подання заявки до виконання робіт – 7 днів.
Замовити Лізинг персоналу
Дізнатись про аутсорсінг відділу збуту