Програма заходу » Аутсорсинговий відділ збуту
 

Програма заходу«Співбеда: ІНЬ та ЯНЬ процесу. Відеотренінг (формат DVD)»Цей відеотренінг створено нами з метою підвищення грамотності кліентів в рамках пошуку роботи чи підбору персоналу шляхом взаємної зустрічі на співбесідах: дошукувача та представника роботодавця.

Цей відеотренінг незамінний помічник у працевлаштуванні, а також для ведення грамотної та ефективної кадрової політики, зокрема підборі персоналу на підприємствах комерційних та державних форм власності.

Прийнявши до уваги двосторонність процесу в роботі з підбору та працевлаштування, ви матимете можливість, і як дошукувач, і як роботодавець, зазирнуту по той бік, якого ми не знаємо, не усвідомлюємо, боїмося, не завжди розуміємо, проте … постійно шукаємо і робимо чергові спроби у порозумінні.

Чому ми пропонуємо вам цей відео-курс?

На цьому диску ми синтезували всі знання та вибрали те найважливіше, що необхідно для успішного проходження та проведення співбесіди.

На цьому диску ви знайдете всі необхідні форми документів, що суттєво зекономить ваш час.

Ви отримаєте знання, шаблони документів, корисні поради та вектор наступного особистісного та професійного розвитку, для реалізації якого є практика та досвід.

Ви можете завжди згадати чи повторити важливу інформацію на сьогодні, на завтра. Ви можете поділитися із нею з рідними, близькими та друзями. Ви зможете надати первинну консультацію, реально допомогти, попрацювати разом із кимось над цим диском.

Ви маєте оптимальну пропорцію ціни-якості, що немаловажливим є у святковий час – зробіть цей подарунок собі та тим, про кого ви піклюєтеся!

Що воно дасть саме вам?

Ви проведете первинну самодіагностику грамотності у алгоритмі співбесіди. Поміркуєте: чи знаєте ви які функції виконує співбесіда, які її види коли слід застосовувати, як допомагає чи шкодить наша лексика і що каже невербальна комунікація?

Ви побачите як виміряти ефективність та результативність процесу співбесіди, як елементу комунікативного процесу в рамках, в першу чергу, підбору персоналу, (і не лише!).

Ви зрозумієте які дії в рамках співбесіди та кроки ми виконуємо, яка в тому логіка та закономірність.

Якщо співбесіда є процесом, то має певну структуру, а яку – відповіді тут, на диску, а значить – ви знатимете!

Ви усвідомите що таке динамічність та динаміка у процесі співбесіди і як нею керувати.

Ви точно відповисте собі на непрості питання, такі як: Який стиль обрати для проведення/проходження співбесіди? Які психологічні чинники є у плануванні та проведенні, мотивації та контролі за ходом співбесіди, як оцінювати, систематизовувати, узагальнювати та аналізувати отриману інформацію в рамках співбесіди? Як прийняти вірне рішення? Як досягнути комфорту та, водночас, безпеки у ході співбесіди? Як спланувати таймер для оптимальності у процесі пошуку роботи чи підборі персоналу?.. та багато іншіх.

Структура диску:

1. Загальна частина (розрахована як на дошукувачів, так і на роботодавців).
2. Спеціалізована частина дошукувача.
3. Спеціалізована частина роботодавця.
Подати заявку на участь
у тренінгу, тренінговій програмі
по обраній вами тематиці


Переглянути наші нові тренінги та тренінгові програми (регламент відкритих заходів)
Переглянути перелік всіх нашіх тренінгів та тренінгових програм
Переглянути наш райдер (умови проведення заходу у вашому місті)