Профорієнтація » Аутсорсинговий відділ збуту
 

ПрофорієнтаціяЯкий Ваш план дій на ринку праці? Скільки залишилося зробити кроків до омріяної роботи? Хто Ви? Чому саме ТАКИЙ фахівець? А ... чи фахівець Ви?..

 

Приклади з життя та нашої практики (імена та вік змінено, збережено суть звернень, вагань та роздумів дошукувачів):

 

«Ольга, 23 р.: я людина із вищою освітою, загалом вважаю себе креативною і хочу максимальної самореалізації в житті, я не хочу мати справу з продажем, натомість в рекламному бізнесі працювати із фінансовою освітою не зможу; я людина не рішуча, важко пристосовуюся до оточення. В інститут попала під курацією вибору моїх батьків, я ж сама хотіла тільки спокійної сидячої роботи в офісі із нормованим робочим графіком та ростом зарплати, яка саме це має бути робота, так, щоб назвати посаду, я не знаю…»

 

«Мар’яна, 21 р.: я закінчила цього року інститут, тепер я дипломований спеціаліст. Коли я вчилася, прагнула стати практиком у своїй сфері, тепер я не переконана, що це моє і я це зможу робити. За фахом я потрібна комусь навряд чи, а не за фахом – та що я вмію?!.. Я навіть не визначилася чим би хотіла займатися. Натомість роботу якусь треба, а яку?..»

 

«Оксана, 40 р.: колись я працювала кухарем, загальний стаж роботи в мене 6 років, потім 5 років була в декреті. Думаю, що адміністратором в якомусь престижному закладі мене б влаштувало, але я постійно на співбесіді дістаю відмову (роботодавці відмовляють через зовнішність, без пояснень, що саме їм не так; відмовляють через тривалий час перебування в декреті та відсутність вищої освіти). Що маю робити? Ні десь чогось навчитися, роботу треба…»

 

«Юрій, 43 р.: працював ціле життя на одній єдиній фірмі, в відділі логістики, керівником майже весь час, скоротили. Вперше шукаю роботу, звик, що шукають роботу в мене і через мене, тому можете щось мені пропонувати таке, щоб мені підійшло.»

 

«Ростислав, 37 р.: за плечима школа і безліч і офіційних, і неофіційних робіт, працював по Україні, їздив на заробітки за кордон. Три місяці тому повернувся з Португалії, став на облік в Центрі Зайнятості. От, шукаю роботу. Чим поможете? Що тут можу робити?»

 

Загальна тривалість консультації: від 50 до 70 хвилин

Вартість:

- аналітична консультація без спец.тестування - 100 грн.

- аналітична консультація з використанням спец.тестування - 350 грн.

 

Алгоритм професійно-орієнтованої консультації, або конкурс на вакансію - як це відбувається:

1. Первинна співбесіда за попереднім узгодженням в Календарі Співбесід дня та часу Вашого візиту триває 15 хвилин.

Мета – діагностика та оцінка; аналіз біографічних даних (освіта, наявність та зміст професійного досвіду; очікування, сподівання, навички та моделі поведінки). Можливе додаткове використання тестування на вимогу роботодавця.

Завдання - визначити відповілність/невідповідність певному робочому місцю/вакансії. Це БЕЗКОШТОВНО.

 

2. Власне діагностика, яка містить в собі: пакет методик (тестів) для самостійного опрацювання – загальна кількість методичного матеріалу 3-5 тестів; або аналітично-діагностична консультація.

Тривалість від 20 хвилин до 40 хвилин.*

Мета – визначення професійного потенціалу та адаптація до сучасних вимог ринку праці, підготовка резюме, портфоліо та інших супутніх документів.

Завдання - підготувати Вас до співбесід сучасного ринку праці.

 

3. Консультація-співбесіда – це заключний етап оцінювання і дозволяє використати додаткові і супутні інструменти діагностування для формування психологічного професійного портрету: спостереження, структурована бесіда.

Тривалість: 45-60 хвилин.

Мета – формування стратегії руху на ринку праці, усвідомлення перспектив професійного розвитку та самореалізації.

 

*Особистісне та професійно-орієнтоване тестування це:

• приватна самооцінка та усвідомлення самоцінності;

• комерційна перевага до резюме-портфоліо;

• визначення робіт та кола обов’язків, які є максимально результативними та ефективними у Вашому фаховому виконанні;

• це заключення-рекомендація та орієнтир у подальших пошуках на ринку праці;

• розгорнений психологічний та професійний портрет та професійно-мотиваційна карта для Вас та Вашого роботодавця (майбутнього чи існуючого);

• це віднайдення себе в професійному аспекті та способи повної реалізації;

• це побудова кар’єри та розробка планомірного руху за посадами, як у горизонтальній так і вертикальній площині;

• професійно складене резюме-портфоліо;

• безстрокове обслуговування на ринку праці з питань: працевлаштування та зміни місця роботи по Україні та За кордоном;

• постійно діюча знижка у розмірі 15% з питань підвищення кваліфікації, перекваліфікації.

 

Професійний рівень знань, навичок та вмінь, що пройшли експертну оцінку дозволяють вам аргументовано розраховувати на певний розмір заробітної плати, на динаміку у професійному рості та кар’єрному просуванні, це гарантована можливість професійного вдосконалення на існуючій посаді та шанс знайти нову роботу.

 

Ваш час Ваші гроші!

Вибір за Вами...

 

PS: безкоштовна консультація в нас це

Переглянути нові вакансії на сайті

Календар співбесід

Ми у Фейсбук